Na Okraji 7, Ústí nad Labem-Klíše
732 329 505 - do školy / 735 908 205 - do kanceláře
info@erazim.cz

Miroslava Hantychová

Svobodná demokratická základní škola

Miroslava Hantychová

Kdo jsem?

Jsem máma dvou dětí. Vždy jsem cítila, že chci věci jinak než moje okolí, ale nikdy jsem tomu pořádně nerozuměla a nedokázala to uchopit. Díky svým dětem jsem našla svoji cestu. 

Miluju přírodu, čokoládu, seriály, cestování. 

Co v Erazimu dělám?

V Erazimu chci být hlavně pro děti. Podporovat je v tom, o co se zrovna zajímají, být pro ně bezpečným prostorem. 

Proč chci pracovat pro Erazim?

Vždy jsem chtěla dělat práci, která má pro mě opravdu smysl. Dlouho jsem byla zoufalá z toho, že mi téměř žádná práce nedává opravdový smysl. Jednou jsem si uvědomila, že jediné co má pro mě opravdu smysl jsou děti a s nimi samozřejmě i budoucnost. Děti jsou naše budoucnost a to jediné má pro mě smysl. Přála bych si, aby byli lidé více šťastní a nenesli si z dětství tolik bolesti. Takže je to jednoduché, chci dělat vše pro to, aby byli lidé šťastní a všem se nám žilo tak nějak lépe.

Co mám profesně za sebou?

Moc toho není.:) Krátce po maturitě jsem otěhotněla a byla jsem jen v jedné práci 2 měsíce, jinak jsem nikdy nikde zaměstnaná nebyla. Myslím si ale, že 6 let na mateřské dovolené mi dalo tolik, co by mi žádná práce nikdy nedala. Trpělivost, schopnost řešit problémy, empatii, dělat v extrémních podmínkách téměř cokoliv, multifunkčnost, pohotovost…:)